Korkatti Trail Run 4.9.2022 Haapavesi

DUP XC XCN T7 P7 N7 M7 N15 M15 KUNTO3 KUNTO7

Duathlon pyöräily 5 km

110.00 Karsikas PetteriKonesilta Oy

DUP XC XCN T7 P7 N7 M7 N15 M15 KUNTO3 KUNTO7

XC Aakonvuori 10 km (yleinen)

1110.00 Ilmari KarsikasKonesilta Oy
1210.00 Isopahkala MikkoRCC
1310.00 Laitinen TuomoKuopion Pyöräilyseura
1410.00 Leinonen JussiNevalanmäen Perhekodit
1510.00 Leinonen KatariinaNevalanmäen Perhekodit
1610.00 Saukko Tapani

DUP XC XCN T7 P7 N7 M7 N15 M15 KUNTO3 KUNTO7

XC Aakonvuori 5 km (nuoret)

2110.00 Einari KarsikasKonesilta Oy
2210.00 Mäntylä EetuAC Kuivat
2310.00 Tuomisto RoopeHaapaveden Latu

DUP XC XCN T7 P7 N7 M7 N15 M15 KUNTO3 KUNTO7

Tytöt 2005 ja nuoremmat 7 km

3112.00 Pekkala MarttaHaapaveden Urheilijat
3212.00 Pekkala ViljaHaapaveden Urheilijat
3312.00 Tyyskä SanniHaapaveden Urheilijat
3412.00 Törmänen RuuthHaapavedenurheilijat

DUP XC XCN T7 P7 N7 M7 N15 M15 KUNTO3 KUNTO7

Pojat 2005 ja nuoremmat 7 km

3512.00 Kyllönen AleksiKonesilta Oy
3612.00 Nieminen VilleHaapaveden Urheilijat
3712.00 Sorvoja NiiloRakennusliike Sorvoja Oy
3812.00 Tytärniemi JaniReisjärven Pilke

DUP XC XCN T7 P7 N7 M7 N15 M15 KUNTO3 KUNTO7

Naiset 7 km

3912.00 Hannuksela Jenni
4012.00 Harjuhaahto AnneSaloisten Reipas
4112.00 Juola MarianneHaapaveden Kaupunki
4212.00 Juuska RoosaTeam Skiers
4312.00 Linna Aino-MariaTeam Skiers
4412.00 Martikkala SannaTeam Skiers
4512.00 Meriläinen IdaTeam Skiers
4612.00 Myllylahti SannaYlivieska
4712.00 Rautiainen HennaTeam Skiers
4812.00 Skog AnuTeam Köykkyrin kiertäjät

DUP XC XCN T7 P7 N7 M7 N15 M15 KUNTO3 KUNTO7

Miehet 7 km

4912.00 Harjuhaahto AnttiTeam Skiers
5012.00 Hussa SamuliPudasjärven Urheilijat
5112.00 Laurila ViljamiLimingan Niittomiehet
5212.00 Törmänen TuomasAinali

DUP XC XCN T7 P7 N7 M7 N15 M15 KUNTO3 KUNTO7

Naiset 15 km

5312.00 Joensuu Heini
5412.00 Mihailov Heta
5512.00 Murtoperä Eeva-Leena
5612.00 Niukkanen HennaTribase
5712.00 Ranto TellervoTeam Skiers

DUP XC XCN T7 P7 N7 M7 N15 M15 KUNTO3 KUNTO7

Miehet 15 km

5812.00 Hautamäki EskoHaapaveden Latu
5912.00 Heikkinen Niko
6012.00 Hore Joshua
6112.00 Laurila AukustiLimingan Niittomiehet
6212.00 Laurila HeikkiLimingan Niittomiehet
6312.00 Laurila SanteriLimingan Niittomiehet
6412.00 Ranto TuomasTeams Skiers
6512.00 Saari ToniMetsänterä
6612.00 Sorvoja TommiRakennusliike Sorvoja Oy

DUP XC XCN T7 P7 N7 M7 N15 M15 KUNTO3 KUNTO7

Kuntosarja 3 km

6712.00 Aho AnnaKonesilta Oy
6812.00 Aho IivoHaapaveden Urheilijat
6912.00 Aho VilmaHaapaveden Urheilijat
7012.00 Jussinniemi JukkaEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
7112.00 Koskenkorva AnneEläkeliiton Haapaveden Yhdistys

DUP XC XCN T7 P7 N7 M7 N15 M15 KUNTO3 KUNTO7

Kuntosarja 7 km

7212.00 Aho IidaHaapaveden Kaupunki
7312.00 Aho JuhaRakennusliike Sorvoja Oy
7412.00 Akbari Mahdi
7512.00 Anttila KerttuEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
7612.00 Anttila PaavoEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
7712.00 Eränummi Jore
7812.00 Fält MirvaNevalanmäen Perhekodit
7912.00 Haverinen JanneNevalanmäen Perhekodit
8012.00 Haverinen SusannaNevalanmäen Perhekodit
8112.00 Heikkilä JarkkoNevalanmäen Perhekodit
8212.00 Hirvimäki Katja
8312.00 Jokela Anna-LiisaEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
8412.00 Kinnunen Miro
8512.00 Koski Eeva-LeenaEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
8612.00 Laitila-Säily MarjaanaHaapaveden Kaupunki
8712.00 Laurila Henna
8812.00 Laurila TapioHaapaveden Latu
8912.00 Lauronen Janne
9012.00 Lehtola Kati
9112.00 Leppänen Arttu
9212.00 Liukkonen VilleNevalanmäen Perhekodit
9312.00 Luttinen TanjaOtaru
9412.00 Luttinen TuulaHaapaveden Latu
9512.00 Morko HilkkaEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
9612.00 Morko TimoEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
9712.00 Mulbah SusanneHaapaveden Kaupunki
9812.00 Mustonen LeilaEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
9912.00 Mäki EevaHaapaveden Latu
10012.00 Partanen Veera
10112.00 Pirnes IrjaHaapaveden Latu
10212.00 Pirnes SinikkaEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
10312.00 Pitkälä Raija
10412.00 Rautiainen Netta
10512.00 Riikola PaulaEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
10612.00 Saari Katlego
10712.00 Saari MaijaHaapaveden Latu
10812.00 Saari PekkaHaapaveden Latu
10912.00 Salo HeikkiHaapaveden Latu
11012.00 Saukko PenttiEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
11112.00 Siiri Tapio
11212.00 Siltala SiniHaapaveden Latu
11312.00 Sipola Tuukka
11412.00 Soronen HeliHaapaveden Kaupunki
11512.00 Suhonen Max
11612.00 Suokas HarriHaapaveden Latu
11712.00 Syrjä MattiEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
11812.00 Syrjä RitvaEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
11912.00 Säily SusannaNevalanmäen Perhekodit
12012.00 Uusitalo Jouko PekkaHaapaveden latu
12112.00 Vinkki Seija
12212.00 Vuoti TeuvoEläkeliiton Haapaveden Yhdistys
12312.00 Vähäaho Jaana
12412.00 Vähäsaari TerttuNevalanmäen Perhekodit